Naše ambulance se specializuje na miniinvazivní chirurgickou léčbu žil a tepen dolních končetin a především na komplexní terapii varixů dolních končetin – od konzervativní kompresivní léčby, přes ambulantní zákroky (laserová léčba, sklerotizace) až po operační řešení.

S ohledem na působení MUDr. Martina Kalendy na oddělením cévní chirurgie Nemocnice Podlesí v Třinci je možné konzultovat všechna cévně – chirurgická onemocnění. Jde především o aterosklerotické postižení krčních tepen zásobujících mozek, onemocnění cév horních a dolních končetin i onemocnění břišních a pánevních cév. Na základě klinického vyšetření  v Cévní ambulanci jsme schopni navrhnout a zajistit optimální způsob léčby na tomto renomovaném pracovišti.P1020754_2

Chtěli bychom upozornit, že naše ambulance nesupluje angiologickou ani lymfologickou poradnu. Pacient, který neuvažuje o chirurgické léčbě nebo to jeho zdravotní stav neumožňuje, by se měl objednat k vyšetření do výše uvedených specializovaných interních ambulancí. Jedná se především o pacienty, kteří trpí otoky dolních končetin, pocity neklidných či těžkých nohou nebo obdobnými zdravotními problémy, a současně nemají viditelné křečové žíly (varixy) na dolních končetinách.

[btn text=“Ceník“ tcolor=#FFF link=“http://www.cevnifm.cz/cenik-2/“ target=“_self“]

[btn text=“Mám zájem o objednání“ tcolor=#FFF link=“http://www.cevnifm.cz/napistenam/“ target=“_self“]