Rejuvenace je neinvazivní metoda omlazení pleti obličeje, krku a dekoltu, popř. hřbetů rukou. Působením laserového paprsku dochází k remodelaci kolagenu. Kolagen představuje základ vypnuté pleti a právě jeho nedostatek způsobuje většinu typů vrásek. Vlivem vysokého tepla zde probíhá smrštění a regenerace ochablých kolagenních a elastických vláken s výsledným vypnutím pokožky, stažením pórů a zjemněním drobných vrásek.

Jelikož jde zákrok neinvazivní, je třeba jej k dosažení žádoucího efektu opakovat. Optimální je 4 – 5 sezení s odstupem 3 týdnů až měsíce. Po roce je vhodné v průběhu několika sezení opět podpořit aktivitu kolagenu – dle možnosti 2 – 5 sezení. Zvýšená produkce a novotvorba kolagenu vzniká asi za 12 týdnů po ošetření a poté rovnoměrně pokračuje na zvýšené úrovni.MichaelaSamplesWednesdayHairRemoval-8

Jedná se o metodu „polední pauzy“, tzn. že nenarušuje běžný režim klienta, není nutná pracovní neschopnost. Zákrok trvá asi jen 15 minut, není při něm narušen povrch pleti, pouze u některých může být lehce zarůžovělá. Po aplikaci make-upu lze pokračovat v běžných denních aktivitách. Bolestivost při zákroku je mírná, lze použít znecitlivující krém.

Po ošetření je pokožka každého pacienta velmi citlivá a z tohoto důvodu se nedoporučuje pobyt na přímém slunci a opalování a to po dobu jednoho měsíce od data ošetření. Pokud je pacient vystaven přímému slunci doporučujeme používat ochranný krém s SPF 50+. Po zákroku je vhodné na pleť aplikovat hydratační krémy.  Není vhodné provádět zákrok na čerstvě opálenou pokožku.

K neinvazivnímu laserovému zpevnění pleti používáme laser GentleYAGPro-U firmy Candela. Tento špičkový laser IV. třídy má dostatečný výkon k proniknutí do spodních vrstev pokožky až ke kolagenu.

[btn text=“Ceník“ tcolor=#FFF link=“http://www.cevnifm.cz/cenik-2/“ target=“_self“]

[btn text=“Mám zájem o zákrok“ tcolor=#FFF link=“http://www.cevnifm.cz/napistenam/“ target=“_self“]

 

 

annapolis-laser-before-after-2
před a po kůře 5 ošetření
7GentleYag_BA
před a po kůře 5 ošetření