Cévní ambulance MUDr. Martina Kalendy působí ve Frýdku – Místku již od roku 2000. Po celou dobu se specializuje na komplexní léčbu křečových žil. Nabízí širokou škálu péče od odborných konzultací při žilních a tepenných onemocněních, přes konzervativní léčbu chronické žilní insuficience, až po sklerotizační a operační léčbu varixů. Sklerotizace jsou prováděny ambulantně, operace ve špičkovém smluvním zařízení Nemocnice Podlesí, která se v posledních letech opakovaně umístila na předních místech žebříčku nejlepších nemocnic České republiky každoročně připravovaném organizací HealthCare Institute.

P1020749_2V roce 2013 jsme se přestěhovali do nové ordinace na poliklinice ve Frýdku – Místku. Od podzimu 2014 jsme rozšířili spektrum zákroků o laserové odstraňování drobných, tzv. metličkových žilek na dolních končetinách, břiše, hrudníku a v obličeji. K těmto zákrokům používáme jeden z nejefektivnějších výkonných laserů GentleYAG Pro-U firmy CANDELA  . 

Tento přístroj využíváme také pro řadu dalších estetických zákroků. Jedná se o trvalé odstranění nežádoucího ochlupení na těle (epilace), např. horní ret, brada, podpaží, bikini line nebo dolní končetiny a neinvazivní omlazení pleti obličeje, krku, dekoltu, tzv. fotorejuvenace.poliklinika

Naše ambulance je smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven v České republice. Našimi klienty jsou pacienti nejen z Frýdku – Místku, ale  z celého Moravskoslezského kraje.

Je možné se objednat i do cévní ambulance v Karvinské hornické nemocnici, kde ordinuje MUDr. Martin Kalenda každou středu.

[btn text=“Mám zájem o objednání“ tcolor=#FFF link=“http://www.cevnifm.cz/napistenam/“ target=“_self“]